הייתי רוצה לשתף אותך בכמה מילים על מי אני, ומהו ה"אני מאמין שלי".

שמי דנה אלון, מעל 22 שנים פעילה בסביבה עסקית יוצרת וניהול מותגים מובילים. מתוכם ב- 12 שנים האחרונות התפתחתי לתחום האימון, ואני מאמנת אישית ועסקית מוסמכת (PCIL) מטעם לשכת המאמנים. עוסקת בליווי ואימון אישי ואימון למיתוג ויועצת לענייני צעירים בעולם משתנה.

אימון אישי ועסקי למנהלים ובעלי עסקים וכל מי שרוצה לנהל את חייו. 

כל חיי עסקתי בהפיכת רעיון (חלום) לחלק מהמציאות. בתור מי שבאה מהתחום העסקי, אני מאמינה באימון ככלי מעשי בעל עוצמה המביא לפיתוח ומצוינות אישית ובעיקר מביא תוצאות בשטח. לימודי התקשורת מלווים אותי לכל מקום לאורך דרכי. אם זה בפרסום, בשיווק ובייחוד באימון. הרי כל החיים זה שיווק (זה כבר די ברור) אך יותר מזה, החיים הם תקשורת. אני מאמינה כי הכל מתחיל בתקשורת שלנו עם עצמנו (אנחנו קצת מדלגים על השלב הזה) כשזה קורה, ויש לנו הגדרה ברורה והלימה בינה לבין הפעולה שלנו, אז דברים שנראו קודם בצורה מסוימת נראים אחרת והכל בגלל העובדה שאנחנו רואים את העולם לא כפי שהוא, אלא כפי שאנחנו. 

מה הכלי?

מעבר להבנה של עיצוב התפיסה והניסיון בסביבה עסקית, אני מביאה איתי את כלי ההקשבה חסרת הפשרות שנותנת לאנשים לשמוע את עצמם במלוא העוצמה. יש לי יכולת לאפשר לאנשים להתחבר ליכולות ועוצמות שלהם כדי לממש עצמם באפקטיביות. מרגש אותי כשמתאמנים בוחרים לחיות ולא רק לשרוד את חייהם.
משנת 2017, גאה להיות בוגרת של קורס “לימודי צעירים” באקדמית תל אביב יפו. קורס ששם לעצמו להיות חלוץ בארץ שמלמד את הדורות הצעירים ב-360 מעלות. עבורי זה תוספת מהותית ומשמעותית לסל הכלים שלי כמאמנת שמלווה מנהלים, בעלי עסקים וצעירים בצמתי החלטה. אבל יותר מכל זה מתנה גם כבעלת עסק, כמאמנת, כהורה, כאדם שחשוב לו להתפתח ולהישאר תמיד עדכני ורלוונטי בעידן התזזיתי הנוכחי.

ועוד עלי:

  • נשואה באושר לצחי ואמא לאביב וגיא.
  • בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול ומנהל עסקים תואר שני. 
  • בעלת ניסיון של כ-15 שנה בתחומי הפקה, תקציבאות במשרד פרסום בגיתם BBDO ושיווק. 
  • תפקידי האחרון המרתק כשכירה היה ניהול תחום חטיפי הנוער באסם. 
  • מאמנת מקצועית מוסמכת PCIL מטעם לשכת המאמנים בוגרת מסלול ב- coaching academy , קורס אימון מתקדם של CTI בי"ס הבינלאומי לאימון בישראל, ובוגרת סטודיו פרקטיקום של שרה ארבל. והשתלמויות רבות במסלול תורת האניאגרם
  • בוגרת קורס לימודי צעירים אקדמית תל אביב יפו
Call Now Button דילוג לתוכן