אימון למיתוג- פגישת מיקוד נקודתית עם המון ערך

אנחנו כל היום עוסקים במיתוג, בעסק, בהצגה עצמית, מול עובדים, מול משפחה אפילו מול עצמנו. אם יש פער בין מה שאנחנו מציגים, למי שאנחנו באמת, הפער חזק מהמילים וזה “לא עובד” . אימון למיתוג מסייע לצמצם את הפער .

בעידן שהכישורים הטכניים הם כבר מזמן לא מהווים את הסיבה להעדפה, אימון למיתוג ככלי שימושי בחיינו בכלל ובמיתוג עסק או מיתוג עצמי בפרט, עוזר לסנכרן ולבנות את המיתוג מ”בפנים” החוצה ולא להיפך. מיתוג נכון “עושה לנו שקט” והוא מבוסס על מי אני באמת ומה הערך והבידול שלי!!

אימון למיתוג מעלה אפקטיביות כי אחרת הכל נראה יפה אבל בעצם זה רק "ליד" ...

למה זה קשה? כי לרוב מה שכל כך מייחד אותנו נראה לנו כל כך טבעי, שאנו לא מייחסים לו חשיבות ומכניסים אותו ישירות ל”מגירה של השטויות” ומתמקדים במה שחסר לנו או מצופה מאיתנו. אימון למיתוג הינו כלי חד, נקודתי מכוון מטרה כדי ליצור הצעת ערך ייחודית שנכונה לנו ולא לתחום שלנו.

איפה ולמי אימון למיתוג יכול לתת ערך?

בכל מקום בו אנחנו  צריכים להציע עצמנו ולמעשה אנחנו המוצר.

  • כשבעל העסק הוא העסק ויש חשיבות גדולה למיתוג מבוסס ערכים, לבניית תוכנית פעולה נכונה, לתפיסת מחיר
  • עצמאיים שחשוב להם להיות אפקטיביים בפגישות חשובות ולא רוצים לפספס 
  • שכירים - הכנה לראיונות עבודה, הכנה לשיחות שכר, הכנה לפני מכרזים או הגשת הצעות עסקיות. אם המועמדים לא יידעו את "הדגל" שלהם, אין סיבה שמקבלי ההחלטות ימצאו אותו לבד. בפגישת אימון למיתוג נאתר את העוצמות והייחוד של המועמד או המסר, ננקה את מה שמפריע לאחוז בעוצמה את "הדגל" ,במטרה למקד את המסרים, להיות נוכח באופן מיטבי ובכך, למקסם את האפקטיביות של הפגישה או הגשת הצעה.  
  • צמתי החלטה בחיים -  לקבל החלטות מתוך מודעות 

אימון למיתוג נותן ערכים של: פוקוס , חסכון, אפקטיביות

Call Now Button דילוג לתוכן