המלצות

לקוחות מספרים

עד לא מזמן, הייתי בארון, עם עסק בדמיון, עם המון רעיונות, כוונות ותוכניות, איך אני יכולה לתת ידע וכלים להורים שיקלו עליהם בתקשורת מול הילדים, אך זה לא היה מגובה בבסיס יעדים ומטרות. לשמחתי בשלב מוקדם יחסית הגעתי לדנה, מעבר לכך שהיא מקצועית ובעלת ניסיון מגוון, דנה ידעה לקחת אותי יד ביד שלב אחר שלב בדרך לדיוק העצמי, למיקוד ולבידול שהוא הבסיס לכל הדבר הזה, ליציאה מהארון האמתית. אחרי פחות משלושה חודשים כבר הייתי מצוידת בשם, לוגו, דף פייסבוק, אתר ובמסר ברור וממוקד לעולם, מי אני, מה אני מביאה ומה מייחד אותי מהשאר. באופן סדיר מפגישה לפגישה הצלחנו להציב יעדים ישימים ולהשיגם, זה לא היה קסם ודרש מחויבות והשקעה, אבל היום כחצי שנה אחרי הגענו לסיומו של התהליך ואני כבר בדרך, יש לי לקוחות (מרוצים J), יש הרצאות ויש עוד המון דרך לעשות. וכל מה שבנינו יחד אלו היסודות שאני בטוחה שיעזרו לי בדרך לעוד שנים רבות. אני ממליצה לכל אחד ואחת שרוצים לקחת את החלום שלהם ולהפוך אותו למציאות, או להרים למקומות חדשים את העסק שלו ולהפוך אותו לייחודי ומבודל, להגיע אל דנה ולטוות יחד אתה את הדרך בה תהפכו את החלום, לשביל יעדים בדרך להצלחה. דנה תודה רבה על הכל!
מיטל מכלוף
משפחה בלב הקשר - הדרכת הורים בגישה מקרבת ואמפתית
הגעתי לדנה אבודה ללא כיוון , עם הרבה חלומות ותעודות, המון ידע וכלים על שיווק כשבפועל לא עשיתי כלום 🙁 בתהליך שהיה מדויק לי דנה עזרה לי להתמקד, להגדיר ולדייק את עצמי ואת הערכים שלי. מצאתי את המיתוג שלי, שיספר את מי שאני ואת מה שאני מביאה בעסק שלי. וגם כשהתבלבלתי בדרך- דנה ידעה להחזיר אותי למיקוד.. היום אני עצמאית שיודעת מה הערכים שלה ומה היא רוצה להביא לעולם. ישבתי לתכנן את 2020 כשברור לי לאן אני חותרת ומהן הפעולות בהן אני צריכה להשקיע עכשיו נותר לי לעבוד במרץ ולהתקדם להגשמת החלומות😉 כשאני יודעת לאן אחזור כשארצה להתקדם למדרגה הבאה שלי בעסק ! תודה דנה אין עליך!!
תהילה - מאפרת ומעצבת שיער
ומנחה למיניות בריאה
וואוו קשה לכתוב כאן את מה שעברתי אצל דנה. קודם כל היה חיבור מידי, שעבורי היה חשוב מאוד. כל מפגש קידם אותי במשהו. תמיד יצאתי מדנה עם הרגשה טובה ושאני מתקדמת ליעד. השנה רק התחילה ואני מרגישה שהשנה היא השנה שלי לפרוח. וב"ה לבנתיים זאת מציאות ולא רק הרגשה. דנה, את מקצועית, מפרגנת, מרכזת ודוחפת (בעדינות). כל מי שמחפש ליווי ואימון, תדברו עם דנה. תודה על הכל!
ניקול יחזקאל
מטפלת טבעית
דנה היא כמו פוקוס כשהכל נראה מטושטש.. עושה סדר. מדייקת, כותבת. ממקדת. מפרגנת. מצחיקה. אנושית. ויש בה גם את המעבר. המעבר שמחוץ לזמן הפגישה- מתעניינת באירוע חשוב שעיצבתי. שולחת מילה טובה כשיש פגישה משמעותית. בקיצור יש לי מילים טובות. והמלצה חמה
רותם טותם
יוצרת בפרחים
אז ככה, הגעתי לדנה בתקופה של צומת די משמעותי בחיי מבחינה מקצועית. אחרי שנים שהייתי בטוחה במקום שבו אני נמצאת ובכיוון שאליו אני הולכת, הרגשתי שאני צריכה לתת מקום לשינוי שמגיע לגמרי מתוך בחירה. אם אצטרך לסכם את המקום של דנה בתוך התהליך הזה בכמה משפטים, אגיד בעיקר שהיא עשתה לי סדר. היא אספה אותי, כינסה אותי, הגדירה מחדש את הצרכים אבל לא פחות חשוב - נתנה דגש לרצונות. לחלומות. מהרגע הראשון היא שמה על השולחן גם את כל המגבלות, הקשיים, וגרמה לי לדייק את עצמי בתוך עולם האפשרויות שייחלתי לי. מעבר לכל זה, היא הצליחה לקרוא אותי ולשמש לי כמראה, זאת בכדי להבין איך אני מצטיירת ונתספת כלפי חוץ, דבר שסייע לי מאוד כשהתנהלתי מול הגורמים המקצועיים הרלוונטים. דנה הלכה איתי דרך, יד ביד, ראתה אותי, כיוונה אותי ועזרה לי להגיע אל היעד שאותו חיפשתי.
נ. ג
לפני שהכרתי את דנה, הגדרות העסק, המיקוד ואיך לתמחר היה בבלאגן. כאשר דברתי עם אנשים על העסק דיברתי על הכל, לא בטוחה שזכרו מה בדיוק אני עושה. הייתי בתסכול לא ידעתי לתמחר והאם העסקה רווחית לי. ידעתי שאני חייבת ליווי ואימון, פניתי לכמה מאמנים אשר בזבזו זמן יקר ולא נתנו מענה. על דנה שמעתי דרך חברה, ששמעה על חברה אחרת שעברה את התהליך עם דנה. לאחר שיחת טלפון ותאום ציפיות הבנתי שפה זה יתחיל לעבוד. הפגישות עם דנה היו ממוקדות מלאות בתוכן ובעיקר עבודה והרבה עבודה. היא הצליחה למקד אותי, הביטחון העצמי עלה בעקבות תגובות חיוביות שקיבלתי מאנשים כפידבק לעבודה הקשה. עובדה נוספת שמוכיחה כי היה לי שווה, לדנה שגרה במודיעין, הגעתי מקדימה תודות לך, דנה, העסק בצמיחה גדולה. אשמח להמליץ עלייך לכל אחד.
לילך אבירם
מעצבת פנים
דנה המלאכית. לפני כ 3 שנים פגשתי אותך לאחר ששמעתי כל כך הרבה המלצות עליך, שהיה לי מובן שאת הבן אדם הנכון ללווי העסק שלי. התחלתי עם פגישה חד פעמית "אימון למיתוג" שמת במילים את מה שאני הרגשתי שאניץ ופתאום הכל היה יותר מובן, יכולתי להציג את עצמי בצורה יותר מדויקת...וזה עבד!! אח"כ לווית את העסק שלי והפכתי להיות בעלת מקצוע ובעלת עסק ביחד. אני מודה לך מקרב לב על ההבנה. החדות. המילה הטובה והמילה המקדמת...אפילו אם היא מטלטלת, היא נכונה לדרך, לתהליך... בחרת במקצוע שתפור עליך.. שוב תודה על הכל.
נטלי מיינור
עיצוב אירועים
"דנה היא מאמנת ייחודית מסוגה! פנינו לשירותיה מספר פעמים. היו אלה נקודות בזמן, בהן התחלנו להוביל תהליכי שינוי וצמיחה בעסק, והרגשנו שאנחנו צריכים עין חיצונית מדייקת. דנה חדת אבחנה מאין כמוה ויודעת לזהות ולגשת באופן מיידי למהות העניין. יכולת זו , גורמת לתהליכים איתה להיות ממוקדים ויעילים מאוד. המשמעות היא שיישום הדברים שעולים אצלה, יכול להיות מהיר עד מיידי, אין בזבוז זמן . בנוסף למבריקותה, דנה בעלת אינטואיציה חזקה. פעמים רבות העלתה לאויר רעיונות שקלעו בצורה מדוייקת להפליא, וזאת לאחר שעדיין לא הספקנו לספר הכל. רעיונות אשר עומדים לנו לעזר עד היום. הליווי של דנה לא נגמר בפגישה עצמה. היא מתקשרת לאורך השבוע עם יוזמות ומחשבות שעולות בה ,לטובת התהליך שלנו בעסק. ההרגשה היא שהיא נמצאת איתנו בכל הוויתה, במסירות גדולה ובנתינה שלא ניתן למדוד אותה. לא פחות חשוב, כחלק מהתהליך אצלה, דנה ידעה לזהות אצלנו בעסק צורך נוסף (עוד לפני שאנחנו הבחנו בו), צורך הנוגע לתחום אשר אינו תחום העיסוק שלה. היא חיברה אותנו לאיש מקצוע מדהים שתורם לנו רבות. היכולת הזו של דנה , לראות את העסק בצורה היקפית ולא רק עם המשקפיים המקצועיים הספציפיים שלה, הינה יכולת יקרה מפז! דנה מזמינה התבוננות מכל הזוויות האפשריות, גם מתוך הקופסא וגם מחוץ לה. ומתוך הראייה הבהירה שהיא מייצרת, אפשר לנוע קדימה. ההרגשה בתהליך איתה היא שהיא גם מובילה בדרך וגם שותפה לדרך. אנחנו ממליצים על דנה בחום ,לכל בעל עסק אשר רוצה לפתח ולהצמיח את העסק שלו וכך לצמוח בעצמו".
עינת רווה ודר אילן שבכר- מחמדי
מרכז וטרינרי
דנה יקירתי ברצוני להודות לך על כל מה שעשית עבורי. לכשהגעתי אליך לא ממש ידעתי איך לקדם את העסק, הייתי על פרשת דרכים ומבולבל, את לאחר מס פגישות דיי מצומצם , ראית אותי כמו רנטגן, וידעת עם הרבה אמפטיה לכוו אותי למקום שלא העזתי לחשוב שאני מסוגל לו. בכך חסכת לי בירבור של שנים לרחוב ללא מוצא ולמקום שאני לא ראויי לו. גרמת לי להאמין בעצמי וללכת ולבנות בחריצות ואמונה ולימוד מסיבי את הדבר הבא שבאמת לא חלמתי עליו זה לקח שנתיים כמעט, ועכשיו אני מודה לך שהיית שם בדרכי לתת לי כיוון, לגרום לי להאמין, וללכת בדרך שיועדה לי מבלי שידעתי .. אני לא רק ממליץ בחום על דנה אני מחבק אותה כל יום מחדש בליבי על מה שעשתה כמלאך יודע חומל ומכוון בעדינות. כבר מההתחלה זיהיתי את ליבה הגדול ובגלל זה הלכתי אליה ואני מסיים במשפט: "לדנה לא הולכים-לדנה רצים"
גידי אבינערי
בעל עסק לצילום תדמיתי של סרטים וקליפים משולבי צילומי רחפן
דנה יקרה, לדעתי תמיד ידעתי מה אני רוצה לעשות. וגם כשכבר עזבתי את העבודה השכירה שלי אחרי שנים רבות, ואמרתי "הנה אני עושה את זה" – לא ידעתי איך. לא ידעתי איך להעביר את מה שהיה לי בראש ובמחברת לכדי עסק קיים בעולם הזה. ואז פגשתי אותך, והבנתי שיש כזה דבר "אימון למיתוג", ונדלקתי – גם עליך וגם על הרעיון – והתחלתי איתך את התהליך. תהליך שתחילתו ביצירת בהירות על מהו השירות ומה הערך ללקוח ("תסבירי לו מה יוצא לו מזה"); המשכו במחשבות על שם, לוגו, כרטיס ביקור, אתר פייס; לאחר מכן גם הבהרת התהליך השיווקי הנכון; וסופו בעסק שיצא לאור ושיש לו תוכנית סדורה לשנת 2017. באמצע כמובן אין ספור רעיונות, המלצות, חיבורים, קישורים, והמון המון מעבר (כולל כמה בעיטות בתחת ואיפוסים רגשיים שהיו מאד נדרשים, אז תודה!). מאז אני רק ממליצה וממליצה עליך ועל התהליך שעברתי איתך - שהוא חשוב וייחודי והוא הבסיס בכלל להתחלה של כל דבר. אז תודה תודה תודה ואני משוכנעת שכל הקשר הזה עוד ימשיך לשנים רבות,
דנה (גל-אלטבאואר)
סידור וארגון מקצועי לעסקים
דנה יקרה לעונג לי לכתוב כמה מילים על התהליך שעברתי בזכות האימון העסקי שלך ובעיקר המיתוג לעסק שלי. וכמובן שאת מוזמנת לפרסם. "הגעתי אל דנה לאימון עסקי לקראת צאתי לדרך חדשה, לאחר 26 שנות שירות בשב"ס ושחרור מוקדם בשל נסיבות משפחתיות, מצאתי עצמי בגיל 48 מתמודדת עם זהות חדשה, מבולבלת ונרגשת כאחד, ובעלת צורך גדול למצוא משמעות מקצועית ואישית מחודשת.( מעבר לחיי המשפחה.. והחופש שבפרישה...) וכך יצאתי ללמוד בקורס יזמות עסקית למנחים ומטפלים מטעם מעוף, שם קיבלתי את היסודות להבין מה המשמעות להיות עצמאית ומה נדרש לכך, אולם לא היה בזה די. הבנתי כי עליי לעבור תהליך אישי ופנימי להגדרת "החליפה החדשה" של חיי . בהמלצה ממעוף הגעתי לדנה אלון וכבר בשיחתנו הראשונה הבחנתי בכושר האבחנה והמעשיות שלה,ותופתעו לדעת כי לא צלח בידנו למצוא "סטינג" נכון להיפגש ונפרדו דרכנו. לאחר חיפוש נוסף אחר יועצים, שבתי אליה והסכמתי להרחיק עד למודיעין, לבוא ביחידות ( ללא בעלי שגם שותף במיזם..)ולהתחיל בנחישות תהליך עמוק וחד. הבשלות עמה הגעתי, הניסיון רב השנים והמיומנות הפרקטית של דנה לצד אנושיות ואמפטיה, הובילו את שתינו להגיע לתוצאות כבר מן הפגישה הראשונה. בה כבר הצענו את הערך המרכזי שהפך למותג שלי : " מקפצה לחיים" . דנה בגדולתה הצליחה למפות את ערכיי וכישוריי ולזקקם למוטו שהוא הרבה מעבר לסלוגן או מיתוג . מוטו שחלחל לתוכי פנימה ונתן לי בראש ובראשונה להבין כי זו ההזדמנות שלי למקפצה משמעותית ולהוות דוגמא לנשים אחרות. בשאר המפגשים ההתקדמות הייתה מהירה והביאה תוצרים רבים כמו עיצוב ההזמנה הראשונה לפתיחת הקבוצה הראשונה, מפגש עם קבוצת נטוורקינג, ובעיקר חיזוק ההחלטה לצאת לדרך ויהי מה ולדרוש ממני את מה שהייתי מייעצת למשתתפות בקבוצות התמיכה שאנחה בעתיד. לסיכום עיקר התרומה בתהליך הייתה לבחור מתוך שלל הכישורים, התפקידים ותכונות האופי את ה DNA הייחודי שלי, להניף אותו מעלה ולצאת עם תוצרים ממשיים. ועל כך אהיה אסירת תודה לעולם."
אורלי אנקונינה
יועצת ומנחת קבוצות "מקפצה לחיים" בגישת 12 הצעדים
דנה, רוצה להודות לך על ידך המכוונת, על הקליטה המהירה של מה אני צריכה, מה מדויק לי ואיפה אני מתבזרת. על הניתוח האינטיליגנטי של המרחב בו אני פועלת. על שאת חושבת עלי גם כשאין פגישה או ייעוץ ספיציפי על הפרק. היית הראשונה שפניתי אליה כשהחלטתי להקדיש את עצמי ליוגה ולתרפיה, אחרי שהכרת אותי בעולמות אחרים - והראשונה שזיהתה עד כמה הדרך הכאילו חדשה אליה פניתי היא למעשה המשך טבעי של דרכים קודמות בהן צעדתי. בימים אלו, כשנולד לי האתר החדש ועלה לרשת, אני חושבת שזה זמן מתאים להודות לך על כל אלו".
ליאת ירון
יוגה בגישה מעשית
את דנה אני מכירה מעל שנה, היא היתה לקוחה שלי בעבר. בחודשים האחרונים הרגשתי שלמרות שעשיתי המון תהליכים עמוקים וצמחתי והתפתחתי, עדיין משהו היה לי חסר...הבידול והייחודיות שלי לא היו לי ברורים עד הסוף. מעין צניעות וענווה שאינם במקום?... אני מכירה עוד מאמנות עסקיות מצוינות, אך בחרתי בדנה כי ידעתי שהיא מכירה אותי מקצועית, וחשבתי שזה יכול להיות ערך מוסף מבחינתי. יצאתי מהפגישה..נפעמת!!! בשעה וחצי היא עשתה לי סדר מדהים, מופתי בראש. דנה מקצועית מאד, מדוייקת, ממוקדת, מדהימה!! בפגישה אחת בלבד נתרמתי מאד. ממליצה בחום!"
עדי גודל סולומון
דיאטנית קלינית
"תודה ל ההקשבה. ואם עוד לא אמרתי , אז שתדעי שאת אחת הנקודות המשמעותיות ביותר בחיים שלי כי "ניקית לי את המשקפיים" בפעם הראשונה וזה פתח לי את התאבון לראות בברור כל הזמן".
מירב
תודה על המראה המשקפת, בלי לעצור ולהתבונן – זה לא היה קורה. התהליך היה מובנה והדרגתי. כלי הצטרף לכלי ובהדרגתיות נבנה ארגז כלים. תודה לך דנה על הbaby steps על המחויבות שלך לתהליך שלי, על הרעיונות היצירתיים, על הסבלנות ללופים האינסופיים שבראש שלי, תודה שידעת להזכיר לי את החוזקות שלי, גם כשאני שכחתי או הדחקתי, תודה שידעת לוותר איפה שביקשתי ושלא ויתרת איפה שנטיתי לעגל פינות. נסכת בי בטחון בתהליך ובדרך. היום כשאני מסתכלת על היעדים שהצבתי לעצמי בתחילת התהליך אני מתמלאת תחושת הישג וסיפוק ודחף להשלים את העבודה שלי כדי לממש אותם.
ט.ש
"דנה, עברתי איתך תהליך אישי. אמתג אותו כסדר פסח בראש. אחריו התחלתי חיים שונים, התחלתי לחשוב באופן אובייקטיבי, לכבד אנשים שסביבי, להקשיב, לקחת אחראיות, לבחור זווית בהסתכלות על דברים, ובסופו של דבר התחלתי ליהנות מהחיים העמוסים שלי! השתנתי לטובה, או שאני חושבת ככה –זה לא משנה! באותה הזדמנות רוצה להודות לך, דנה, על התהליך שעברתי דווקא איתך, להודות על האנרגיות החיוביות שהעברת לי, על הפרגון, על הכישרון שלך לגלות מה כואב ואיך לעזור. עכשיו, אחרי שנה, אני מרגישה יותר את התוצאות של התהליך. אני חושבת שאין יום שבליבי אני לא אומרת לך תודה! תודה שהחזרת אותי לפסים של החיים היפים שלי, אין דבר חשוב מזה! " בהחלט סוף שבוע מדהים לכולם.
ל
מנהלת בארגון פיננסי

סדנאות

בשבוע שעבר השתתפתי בסדנא "הקשבה ככלי תקשורת אפקטיבית יותר"" שדנה העבירה לקבוצת נשים מנהיגות חד הוריות במודיעין "פריצת הדרך". הסדנא הייתה חווייתית מאוד, גורמת להקשיב, מלמדת וממחישה את ההתנהלות שלנו במציאות בעזרת תרגילים חווייתיים ומהנים מאוד! אני אישית כבר בערב לאחר הסדנא הצלחתי להוריד כמה מסננים "מהמשקפיים" שענדתי בשיחה שניהלתי עם בעלי והרגשתי איך זה מקדם אותי בשיחה והתקשורת שלי טובה יותר ונקייה יותר, ללא הפרעות של כמה "מסננים" בדרך. דנה, תודה על הסדנא הנפלאה שהעברת ועל השיתוף הפעולה! מומלץ ביותר!
יאנה רז
הזמנתי את הסדנא של דנה אלון כתוכן מעשיר לערב גיבוש מחלקתי. הסדנא הביאה משהו חדש ושונה והועברה בצורה חוויתית שתרמה מאוד לגיבוש הצוותי. הסדנא יצרה היכרות אישית בין העובדות והנושא תרם להעלאת המודעות להקשבה שלהן בייחוד מול לקוחות מאתגרים. תודה לדנה שהצליחה לייצר אינטימיות וחיבור בשעה וחצי שאפשרו למשתתפות ליהנות ולהביא עצמן. מומלץ!
איילת ברטל
מנהלת מחלקת גבייה מלקוחות- קופ"ח כללית
במסגרת תפקידי כמנהלת רשת החנויות של נטוצי ואיטלסופה, הזמנתי שתי סדנאות של דנה אלון: סדנא שהועברה למנהלי סניפים - אימון למיתוג. סדנא זו, שתוכנה היה ייחודי מסדנאות אחרות שהוצעו לנו, נתנה למנהלי הסניפים שלנו כלי חדש שיעזור להם בהתנהלות היומיומית מול הלקוח: כיצד לראות עצמם כמותג. באמצעות כלי זה וע"י הגברת המודעות לכוחו של המותג עצמו ליצירת מסר עקבי מול הלקוח, הניזון מביטחון באיכות המותג, יוכלו מנהלי הסניפים להעלות את האפקטיביות בניהול. .2. סדנא שהועברה לאנשי המכירות – הקשבה ככלי לתקשורת אפקטיבית הסדנא הועברה בצורה חווייתית ותרמה מאוד לגיבוש הצוותי. הסדנא עזרה למשתתפים להפנים ולהתחבר להבנה שיש בידיהם אפשרויות רבות להסתכל על הדברים. הבנה זו תורמת למיגור התנגדויות ומחזקת את יכולת ההקשבה החשובה מאד עבור אנשי המכירות בהתמודדות מול לקוחות נהנינו ולמדנו רבות מהסדנאות
יעל אלבז
מנהלת רשת Accessorize Israel
במסגרת תפקידי כסמנכ"ל לקוחות במשרד הפרסום יהושע TBWA , הזמנתי את דנה אלון להעביר סדנא בנושא של הקשבה במסגרת פורום מחלקת התקציבאות. העברת המסר בצורה חווייתית באמצעות תרגילים משעשעים, עזרו למשתתפים להפנים ולהתחבר להבנה שיש בידיהם אפשרויות רבות להתמודד עם אינטראקציות מול מחלקות בתוך המשרד ומול לקוחות ולהעלות את האפקטיביות שלהם בהתנהלות היומיומית. למרות הנושא של הסדנא שנראה כללי, דאגה דנה בהקפדה להציף על פני השטח סיטואציות מהיום יום שלנו וע"י כך לחבר את המשתתפים ולייצר הבנה. העובדה שדנה באה מרקע וניסיון מהתחום העיסקי, עזרה להתחבר לשפה של הארגון והתחום של המשתתפים. כלי מרענן וחשוב ליצירת תקשורת אפקטיבית
עינת לבנטר
מנהלת אגף תקשורת שיווקית 012
Call Now Button דילוג לתוכן