הרצאה - "למה חשוב להבין איך העולם נראה מעיני הצעירים"
הפער הבין דורי בשוק העבודה ובחיים

פער בין דורי- מיצאו את ההבדלים

ניתן לשפוט ולבקר את הצעירים ולחזור על משפטים כמו “כשאני הייתי בגילו…”. אבל עדיף להבין שלא רק חוקי המשחק השתנו, אלא המגרש זז. כיום הצעירים מהווים מעל 50% משוק העבודה וכיום במקומות עבודה ניתן לפגוש  כ-4 דורות שמתפקדים יחד (או לא מתפקדים…)
הפעם הראשונה למעשה שהצעירים מתמודדים עם החיים האמיתיים, קורה בשוק העבודה! 
דור ה-Y ודור Z הביאו עימם הרבה שאלות ועולה הצורך להתמודד עם השינויים הניכרים בשטח. האם הם באמת כמו שאומרים עליהם: מפונקים ועצלנים, וללא כישורים? או למעשה תוצר של תשתית אחרת לגמרי מהדרך בה גדלו הדורות הקודמים? איך זה יראה כשנבין שאנחנו למעשה מגדלים את הדור הבא שנכנס לשוק העבודה? אני מאמינה שמעצם ההבנה וההיכרות עם הצעירים, מתחיל צמצום פער הדורות ולרוב פתרונות אישיים, מקצועיים, שיווקיים או ארגוניים, מתגבשים מתוך אותה היכרות.

למה ההרצאה חשובה? כדי לא להיתקע בעבר!

הרצאה שתאפשר להשהות את השיפוט ולראות את העולם מעיני הצעירים. להתבונן באתגרים ובמניעים ואולי להבין “איך הגענו עד הלום” ומשם לנהוג או לחשוב אחרת. להבין שדברים צריכים להשתנות ולאו דווקא רק הצעירים. 

למי ההרצאה מתאימה?

הזמינו את ההרצאה: HRS המכללה למשאבי אנוש בישראל במסגרת קורס מנהלות רווחה, מ.פירון ושות' (עו"ד), ש. פרידמן ושות' (עו"ד), PWC (רו"ח), מסד עוז ניהול ופיקוח (הנדסה), חוג לרפואת משפחה אוניברסיטה תל אביב, ACC - איגוד היועצים המשפטיים.
Call Now Button דילוג לתוכן