הסדנאות שאני מעבירה מתבססות על כלים אימוניים. הן ייחודיות, חווייתיות ומפעילות את משתתפי הסדנא. הסדנאות חושפות לפעילויות המאפשרות למשתתפים להביא את עצמם ואת החוויה שלהם ומעוררות שיח מתוך הדינאמיקה של הקבוצה במבנה הסדנא. הסדנאות הועברו בהצלחה בקרב ארגונים שונים במסגרת הכשרה ופיתוח מנהלים בקרב מחלקות שירות לקוחות, צוותי הנהלה וצוותי מכירות ומחלקות מגוונות. ובתי ספר ללימוד מקצוע ופיתוח בעלי עסקים שונים. 

למי זה מתאים?

בין לקוחותיי: דיפלומה לעיצוב פנים- האוניברסיטה הפתוחה, בית ספר אולטימה לעיצוב פנים, מכון רדליך- לכלכלת המשפחה וייעוץ עסקי, אוניברסיטת אריאל- קורס הכשרת דירקטורים , קופ”ח כללית, קומברס, עיריית מודיעין, חברת נטוצי ואיטל סופה, ארגון בטרם בטיחות לילדים, חברי הנהלת בנק אוצר החייל

סדנא : "זה רק בראש שלך- מאיפה אנחנו מקשיבים"

סדנא בנושא תרגול הקשבה אפקטיבית ככלי ליצירת תקשורת בין אישית והעלאת האפקטיביות האישית והארגונית וחסכון בתסכול, זמן ואנרגיה. דרך מפגש חוויתי, קליל ומהנה תוכלו לחוות כיצד אתם מקשיבים. לעצמכם, לסביבה ונברר מה אתם מביאים לתוך ההקשבה שלכם ואם אתם משתמשים בה או שהיא בכם?

סדנא: "מלך הטריוויה - כוחן של שאלות ככלי ניהול"

סדנא מפעילה ומעוררת מודעות לכוחם של שאלות. שאלות ככלי לניהול עצמי, מיקוד שליטה פנימי, מנהיגות ואחריות אישית. ההבדל בין אדם לאדם הוא בהבדל בשאלות ששואל את עצמו. איכות חיים , תפקוד וביצוע נובעות משאילת שאלות איכותיות. 

סדנא: "אני והמותג שלי - בידול אישי אפקטיבי"

סדנא בנושא של מיתוג אישי והאפקט שמשפיע על תוצאות בחיינו . האם אנו פועלים בהלימה לערכים שלנו או שסיפור מותג אחר מנהל את חיינו? הסדנא תחבר בין מיתוג לאימון ובין מותגים לערך, ותאפשר לבחון כל אחד לעצמו האם הוא ממוקד ואפקטיבי כמו שהיה רוצה.

סדנא: "איזון הוא הדבר הכי דינמי שיש"

מהו איזון בעידן בדינמי בו אנחנו חיים? ואיך אפשר לבחור את האיזון הנכון לעובד? שם המשחק היום הוא איזון בין עבודה לחיים אישיים,בכל הגילאים, בכל הסטטוסים. הרבה מעבר לאיזון בית/משפחה. ארגון שיבין ארגון שיידע לייצר התאמות ירוויח שימור עובדים ובסופו של דבר ייצר לעצמו עתיד ארגוני. 

Call Now Button דילוג לתוכן