אימון אישי

כלי מעשי בפיתוח ומצוינות אישית

מאמינה שהמציאות שלנו מושפעת מהזווית שאנחנו בוחרים להתבונן דרכה. אחרי 15 שנה בסביבה עסקית יוצרת, התפתחתי לתחום האימון, ובמשך 12 שנים האחרונות אני מאמנת אישית ועסקית מוסמכת (PCIL) מטעם לשכת המאמנים. עוסקת בליווי ואימון אישי ואימון למיתוג ויועצת לענייני צעירים בעולם משתנה.

אימון אישי ועסקי למנהלים ובעלי עסקים וכל מי שרוצה לנהל את חייו.

דברו איתי

עדויות מתאמנים

 ניקול יחזקאל
ניקול יחזקאל
@nikolyehezkel
קרא עוד
וואוו קשה לכתוב כאן את מה שעברתי אצל דנה. קודם כל היה חיבור מידי, שעבורי היה חשוב מאוד. כל מפגש קידם אותי במשהו. תמיד יצאתי מדנה עם הרגשה טובה ושאני מתקדמת ליעד. השנה רק התחילה ואני מרגישה שהשנה היא השנה שלי לפרוח. וב"ה לבנתיים זאת מציאות ולא רק הרגשה. דנה, את מקצועית, מפרגנת, מרכזת ודחופת (בעדינות). כל מי שמחפש ליווי ואימון, תדברו עם דנה. תודה על הכל!
רותם תותם יוצרת בפרחים
רותם תותם יוצרת בפרחים
@rotem
קרא עוד
דנה היא כמו פוקוס כשהכל נראה מטושטש.. עושה סדר. מדייקת, כותבת. ממקדת. מפרגנת. מצחיקה. אנושית. ויש בה גם את המעבר. המעבר שמחוץ לזמן הפגישה- מתעניינת באירוע חשוב שעיצבתי. שולחת מילה טובה כשיש פגישה משמעותית. בקיצור יש לי מילים טובות. והמלצה חמה
מיטל מכלוף
מיטל מכלוף
@meital
קרא עוד
מאז אני רק ממליצה וממליצה עליך ועל התהליך שעברתי איתך - שהוא חשוב וייחודי והוא הבסיס בכלל להתחלה של כל דבר. אז תודה תודה תודה ואני משוכנעת שכל הקשר הזה עוד ימשיך לשנים רבות, דנה (גל-אלטבאואר)- סידור וארגון מקצועי לעסקים
הקודם
הבא

שירותים מרכזיים

ליווי ואימון

ליווי ואימון אישי למנהלים ולכל מי שרוצה לנהל את חייו.
אני מזמינה אתכם להתחבר, להיות נאמנים לעצמכם, ולפעול משם למימוש היעדים האישיים והמקצועיים שלכם. אשמח לאמן אתכם בדרך ליצירת החיים שאתם רוצים ובוחרים לחיות, ליווי ואימון אישי זה תהליך התפתחות לשלב הבא שהייתם רוצים ליצור בחייכם.

הרצאות וסדנאות

הסדנאות שאני מעבירה מתבססות על כלים אימוניים. הן ייחודיות, חווייתיות ומפעילות את משתתפי הסדנא. הסדנאות חושפות לפעילויות המאפשרות למשתתפים להביא את עצמם ואת החוויה שלהם ומעוררות שיח מתוך הדינאמיקה של הקבוצה במבנה הסדנא.

אימונים אישיים

אני מזמינה אתכם להתחבר, להיות נאמנים לעצמכם, ולפעול משם למימוש היעדים האישיים והמקצועיים שלכם. אשמח לאמן אתכם בדרך ליצירת החיים שאתם רוצים ובוחרים לחיות, ליווי ואימון אישי זה תהליך התפתחות לשלב הבא שהייתם רוצים ליצור בחייכם.

דברו איתי

הרצאה על דור העובדים הצעירים

ניתן לשפוט ולבקר את הצעירים ולחזור על משפטים כמו “כשאני הייתי בגילו…”

אבל עדיף להבין שלא רק חוקי המשחק השתנו, אלא המגרש זז. כיום הצעירים מהווים מעל 50% משוק העבודה וכיום במקומות עבודה ניתן לפגוש  כ-4 דורות שמתפקדים יחד (או לא מתפקדים…)

הפעם הראשונה למעשה שהצעירים מתמודדים עם החיים האמיתיים, קורה בשוק העבודה!

דור ה-Y ודור Z הביאו עימם הרבה שאלות ועולה הצורך להתמודד עם השינויים הניכרים בשטח.

האם הם באמת כמו שאומרים עליהם: מפונקים ועצלנים, וללא כישורים? או למעשה תוצר של תשתית אחרת לגמרי מהדרך בה גדלו הדורות הקודמים? איך זה יראה כשנבין שאנחנו למעשה מגדלים את הדור הבא שנכנס לשוק העבודה?

אני מאמינה שמעצם ההבנה וההיכרות עם הצעירים, מתחיל צמצום פער הדורות ולרוב פתרונות אישיים, מקצועיים, שיווקיים או ארגוניים, מתגבשים מתוך אותה היכרות.

נגן וידאו

אני מאמינה

כל חיי עסקתי בהפיכת רעיון (חלום) לחלק מהמציאות. בתור מי שבאה מהתחום העסקי, אני מאמינה באימון ככלי מעשי בעל עוצמה המביא לפיתוח ומצוינות אישית ובעיקר מביא תוצאות בשטח.

לימודי התקשורת מלווים אותי לכל מקום לאורך דרכי. אם זה בפרסום, בשיווק ובייחוד באימון. הרי כל החיים זה שיווק (זה כבר די ברור) אך יותר מזה, החיים הם תקשורת. 

אני מאמינה כי הכל מתחיל בתקשורת שלנו עם עצמנו (אנחנו קצת מדלגים על השלב הזה) כשזה קורה, ויש לנו הגדרה ברורה והלימה בינה לבין הפעולה שלנו, אז דברים שנראו קודם בצורה מסוימת נראים אחרת והכל בגלל העובדה שאנחנו רואים את העולם לא כפי שהוא, אלא כפי שאנחנו. 

דברו איתי

Call Now Button דילוג לתוכן